کد خبر: ۱۹۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۱۷ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
امیر اقتناعی، مشاور شهردار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد: با تصویب شورای اسلامی شهر تخفیف ۲۰درصدی برای پرداخت‌های نقدی مؤدیان شهرداری از ۱۲ بهمن تا ۱۵ اسفند اعمال می‌شود.
به گزارش قلم‌نيوز امیر اقتناعی، مشاور شهردار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد گفت: با تصویب شورای اسلامی شهر تخفیف ۲۰درصدی برای پرداخت‌های نقدی مؤدیان شهرداری از ۱۲ بهمن تا ۱۵ اسفند اعمال می‌شود.
 این تخفیف را بهانه‌ای برای دعوت شهروندان به مشارکت در ساخت شهر دیدیم. زیرا شهروندی که به پیرامونش نگاه کند، متوجه تغییرات می‌شود و زمانی که به شهر خود احساس تعلق خاطر کند، دعوت ما را برای ساختن شهر پاسخ می‌دهد.
بر همین اساس در پویش #شهربیست با شعار «شهر بیست را با هم می‌سازیم» با معرفی اقدامات و دستاوردهای مدیریت شهری در دوره پنجم نظیر توسعه فضای سبز، فعالیت‌های عمرانی و گسترش حمل‌ونقل عمومی که برای مردم ملموس است، آنان‌ را به مشارکت در توسعه و ساختن شهر دعوت می‌کنیم. 
عدد ۲۰ نیز از سویی معرف میزان تخفیف لحاظ‌شده برای بدهی‌های جاری و معوق ساختمانی و عوارض شهرداری است و از سوی دیگر بار معنایی مثبتی در فرهنگ ما دارد.
 در هویت بصری این پویش از بی‌شمار نقاط رنگی به عنوان نماد مشارکت اقشار مختلف در ساختن یک شهر بیست استفاده شده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: