کد خبر: ۱۹۱۷۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۲ - ۰۱ دی ۱۳۹۸
به سبب "پروژه ساخت دستگاه تنفس مصنوعی برای معادن زغال سنگ" از سوی وزارت علوم انجام شد:
ایمیدرو به سبب پروژه ساخت دستگاه تنفس مصنوعی برای معادن زغال سنگ (با همکاری دانشگاه امیرکبیر) از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تندیس طرح برگزیده صنعتی و لوح تقدیر دریافت کرد.
به گزارش قلم نيوز و به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، غلامرضا ملاطاهری، مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو به عنوان نماینده این سازمان در هشتمین نشست مدیران ارتباط با صنعت، دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور، برای اجرای پروژه ساخت دستگاه تنفس مصنوعی برای معادن زغال سنگ، از معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تندیس طرح برگزیده صنعتی و لوح تقدیر دریافت کرد.
منابع این پروژه از محل اعتبارات پژوهشی ایمیدرو، تامین و با نظارت و همکاری مدیریت ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ایمیدرو انجام شد.

مزایای دستگاه نسبت به نمونه خارجی

از جمله مزایای دستگاه تنفس مصنوعی ساخته شده نسبت به نمونه مشابه خارجی، شامل تنفس رسانی به فرد در 2 حالت اجباری و خودبه خودی، تنفس رسانی به فرد براساس حالت تشخیص داده شده، تشخیص علائم حیاتی فرد و نیز تشخیص حالت بیهوشی و هوشیاری فرد است.

قابلیت تعویض خودکار مد تنفسی از حالت بیهوشی به هوشیاری و برعکس، توانایی تشخیص فاز دم از بازدم و تنفس رسانی در لحظه شروع دم، نمایش و ذخیره سازی نمودارهای تنفسی، ذخیره سازی اطلاعات فرد، به کارگیری مجدد بدون نیاز به تعیین دوباره مولفه ها، کنترل از طریق اپلیکیشن طراحی شده و تنفس رسانی به مدت 45 دقیقه، از دیگر مزیت های آن است.نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: