کد خبر: ۱۸۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۵ - ۲۴ مهر ۱۳۹۸
مدیر کل تامین اجتماعی فارس درآیین اختتامیه بیست و یکمین دوره مقدماتی مسابقات قرآن کریم تامین اجتماعی فارس گفت: حفظ و قرائت و ترتیل قرآن کریم ، کاری ارزشمند و نیکوست اما بالاتر از آن، درک و تدبر در آیات الهی است که بایستی در جامعه تاکید و ترویج شود .
به گزارش قلم نيوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، ابراهیم کشاورز با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) گفت : در این حدیث ، وقتی نگاه کردن به آیات قرآن کریم دارای ثواب شمرده می شود به مراتب تدبر و فهم آیات جایگاه والاتری دارد .
وی حضور در مسابقات قرآن را توفیقی الهی برشمرد و افزود : امیدوارم کارکنان تامین اجتماعی با تاسی از آموزه های قرآن در خدمت رسانی به بیمه شدگان موفق تر عمل کنند.
دکتر امیری مدیر درمان تامین اجتماعی فارس نیز در این مراسم با اشاره به تاثیر آموزه های دینی در زندگی انسان گفت : آرامش از جمله تاثیر های مثبت معنویت در زندگی است و ما می توانیم پیروی از این آموزه ها امنیت را در جامعه ساری کنیم .
وی پیروزی و موفقیت را در یاری گرفتن از مضامین قرآن برشمرد و گفت: تفکر و تدبر در آیات الهی همواره چاره ساز انسانها در برهه های زندگی بوده است و بر خود می بالیم که کارکنان تامین اجتماعی نیز همواره از این چراغ روشنگر الهی در امور کار و زندگی خود استفاده می کنند و بهره می گیرند.

در پایان این مراسم از نفرات برگزیده تقدیر شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: