کد خبر: ۱۸۰۹۴
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۵ - ۱۵ مهر ۱۳۹۸
مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی با رئیس و اعضاء کانون بازنشستگان و مستمری بگیران شهر اراک دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش قلم نيوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر ثریا پازوکی در این دیدار با تبریک 9 مهرماه روز سالمندان به این قشر عزیز و گرانقدر بویژه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی گفت : سالمندان گنجینه های خرد ، تجربه و دانش هستند ، وجود این عزیزان موهبتی برای جامعه و مایه پشت گرمی و آرامش خاطر است .

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی افزود : تکریم و حمایت سالمندان در دین مبین اسلام  و فرهنگ غنی ایران مورد تاکید است پس مفتخریم که در امور سلامت و درمان این قشر گرانقدر توفیق خدمت گذاری نصیبمان شده است .

دکتر ثریا پازوکی با تقدیر و تشکر از کانون های بازنشستگی در پیگیری مطالبات و کاستی ها گفت:مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مرکزی با تقویت تعاملات و دریافت دیدگاهها و نظرات شرکای اجتماعی به دنبال افزایش رضایتمندی از طریق بهبود مستمر و ارتقای کیفیت خدمات درمانی است .

مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی ادامه داد : در راستای افزایش کمی و کیفی خدمات ارائه شده به بیمه شدگان بازسازی و بهسازی بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی (ره) اراک انجام گردیده است ، دستگاه سنگ شکن برون اندامی پس از صدور مجوز سازمان انرژی اتمی جهت خدمت رسانی به بیمه شدگان و بازنشستگان راه اندازی می شود و 80 درصد کارهای ساختمانی پروژه پلی کینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی (ره) تا پایان سال انجام خواهد شد.

حاج علی بیگی رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران شهرستان اراک با تقدیر از خدمات مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: کانون های بازنشستگی رابط بین سازمان تامین اجتماعی و بازنشستگان هستند و می کوشند با انعکاس مشکلات و به اشتراک گذاشتن دانش و تجربیات خود موجبات پیشرفت و ارتقاء سازمان را فراهم آورند. خوشبختانه ارتباط وتعامل خوبی در استان مرکزی برقرار است و برگزاری چنین جلساتی موجب دلگرمی بازنشستگان و حل بسیاری از مشکلات خواهد شد.

در پایان اعضای کانون اعضای کانون بازنشستگان و مستمری بگیران شهرستان اراک نظرات ،مشکلات و مطالبات را در بخش درمان جهت پیگیری توسط مسئولین مدیریت درمان بیان کردند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: