کد خبر: ۱۸۰۱۵
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۱ - ۱۳ مهر ۱۳۹۸
نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی :
سید محمد مرعشی مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان با علی گلمرادی نماینده مردم ماهشهر ، بندرامام خمینی (ره) ، هندیجان و امیدیه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش قلم نيوز و به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مدیر کل تأمین اجتماعی استان خوزستان در دیدار با علی گلمرادی ضمن تشریح عملکرد فعالیتها و اقدامات صورت گرفته در شعب تأمین اجتماعی حوزه انتخابیه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت : بی تردید جلسات و نشست های مشترک میان متولیان امور تأمین اجتماعی و نمایندگان خانه ملت می تواند مشکلات کلان و چالش های پیش روی سازمان تأمین اجتماعی را برطرف کند.

سید محمد مرعشی با اشاره به وضعیت منابع و مصارف سازمان تامین اجتماعی ، به بدهی های کلان برخی کارگاه های استان اشاره کرد و افزود : سازمان تأمین اجتماعی در راستای تحقق شعار سال سعی کرده است تا با اجرای طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب ، برای رونق تولید و اشتغال پایدار ، کارآفرینان و کارفرمایان را یاری کند و این در حالی است که سازمان تأمین اجتماعی نیز می بایست پاسخگوی تعهدات خود نسبت به جامعه هدف و آحاد تحت پوشش باشد.

همچنین علی گلمرادی نماینده مردم ماهشهر ، بندرامام خمینی (ره) ، هندیجان و امیدیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه سازمان تأمین اجتماعی در راستای ایجاد امنیت اقتصادی و برقراری عدالت اجتماعی توانسته است سهم بسزایی در این نقش آفرینی ایفا کند، گفت : با تدبیر و داشتن برنامه و ایجاد ساختاری توانمند می توان در برون رفت از مشکلات و تأمین منابع موفق بود.

گلمرادی به تعریف درست ماموریت سازمانها اشاره و تصریح کرد : نگاه به برنامه های کوتاه مدت یک آفت است ، احساسی و جزیره ای عمل کردن موفقیتی در پی نخواهد داشت و در بلند مدت با شکست روبرو خواهد بود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی وجود منابع عظیم نفت و گاز ، تجارت ، پتروشیمی ، شیلات و کشاورزی در شهرهای حوزه انتخابیه خود را فرصتی برشمرد که بواسطه بهره مندی و بهره برداری درست از آنان می توان در کنار آن به تقویت سازمان تأمین اجتماعی نیزکمک کرد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: