کد خبر: ۱۷۹۹۴
تاریخ انتشار: ۱۶:۴۶ - ۱۱ مهر ۱۳۹۸
مدیرعامل بانک مسکن گفت: طی ۲ سال گذشته برای جلوگیری از ورود به بازار نرخ سود بانک‌ها تلاشی نتیجه بخشی صورت گرفته و همچنین جلوی زیان ۳۵ هزار میلیارد ریالی به بانک مسکن گرفته شد.
به گزارش قلم به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، ابوالقاسم رحیمی‌انارکی با اشاره به اینکه طی یک ماه آینده برنامه‌ها و استراتژی بانک مسکن تا سال ۱۴۰۰ اعلام خواهد شد، گفت: طی ۲ سال گذشته برای جلوگیری از ورود به بازار نرخ سود بانک‌ها تلاشی نتیجه بخشی صورت گرفته و همچنین جلوی زیان ۳۵ هزار میلیارد ریالی به بانک مسکن گرفته شد.

رحیمی‌انارکی همچنین گفت: قراردادی به صورت کنسرسیوم با بانک مرکزی برای احداث فاز ۷ پروژه بزرگراه شیراز- اصفهان در حال انجام است و منتظریم شرکت زیرساخت، وسایل را در اختیار بانک قرار دهد.

مدیرعامل بانک مسکن اضافه کرد: با توجه به اینکه بانک مسکن مسوول اجرای طرح اقدام ملی است، شاید در تداوم ساخت فاز هفت این پروژه با محدودیت روبه‌رو شویم اما در قالب همین طرح اتفاقات خوبی را در فارس رقم خواهیم زد.

وی وعده داد که اگر زمین مناسب در اختیار این بانک قرار گیرد، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن، در شهر جدید صدرا ساخت واحدهای مسکونی را دنبال خواهد کرد.
منبع: قلم نیوز
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: