کد خبر: ۱۷۹۹۳
تاریخ انتشار: ۱۶:۴۴ - ۱۱ مهر ۱۳۹۸
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه‌ تعاون گفت: این بانک به هیچ وجه چالش و کمبود نقدینگی ندارد و از آمادگی لازم برای پرداخت تسهیلات و حمایت از واحدهای تولیدی برخوردار است.
حجت‌الله مهدیان روز پنجشنبه در نشست اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه همدان بیان کرد: با وجود اینکه ریالی اضافه برداشت از محل  منابع بانک مرکزی نداریم اما مدیریت خوب منابع و مصارف موجب شده این بانک با کمبود منابع و نقدینگی مواجه نشود.

وی افزود: تنها جایی که با محدودیت مواجه شده اشتغال روستایی است که در صورت تکمیل شدن سهمیه این امر طبیعی است. 

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه‌ تعاون بیان کرد: این بانک ۱۲ هزار و ۳۸۰ میلیارد ریال از صندوق توسعه ملی دریافت کرده و از ابتدای امسال تاکنون چهار هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال مجموع پرداختی این بانک بوده است. 

مهدیان گفت: ۶۱۵ میلیارد ریال سهمیه ابلاغی به همدان بود که ۵۲۵ میلیارد ریال معادل ۸۶ درصد تاکنون پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه ۳۵ بانک و موسسه مالی معتبر در کشور فعال است افزود: بانک توسعه و تعاون به عنوان جوانترین بانک دارای ۴۵۰ واحد بانکی در کشور است که ۱۳ شعبه آن در همدان فعال است.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه‌ تعاون ادامه داد: سهمیه پیش بینی شده برای این بانک در استان همدان سه درصد بود اما هم اینک به ۴.۵ درصد رسیده و تا پایان سال به ۶ درصد می رسد.

مهدیان گفت: مجموع تسهیلات پرداختی توسط این بانک در همدان طی سال گذشته ۲ هزار میلیارد ریال بود که امسال با ۵۰ درصد افزایش به سه هزار میلیارد ریال می رسد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: