کد خبر: ۱۷۸۲۶
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۶ - ۰۶ مهر ۱۳۹۸
اسامی داوران قضاوت کننده در دیدارهای مرحله یک چهارم جام حذفی کشور از سوی کمیته داوران مشخص شد.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسامی داوران به شرح زیر است:

* شنبه ۶ مهر ۹۸

مس کرمان - بادران - ساعت۱۵- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان

سعاد وفاپیشه – رامین بابایی – احمد کاظم لو – محمدباقر پورباقر

ناظر: احمد صالحی

* یک‌شنبه ۷ مهر ۹۸

گل گهر سیرجان - نفت مسجدسلیمان - ساعت۱۷:۳۰ - ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان

پیام حیدری – رضا سخندان – فرهاد فرهادپور – علی بای

ناظر: محسن قهرمانی

سایپا تهران - داماش گیلانیان - ساعت۱۷:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران

جواد رحیم زاده – حامد صفایی – رحیم حاجیلو – حامد صادقی جو

ناظر: محسن ترکی

پاس همدان - تراکتورسازی تبریز - ساعت۱۵:۳۰- ورزشگاه حاجی بابایی همدان

حسن اکرمی – یوسف مغروری – میلاد قاسمی – کیوان علیمحمدی

ناظر: حسین خانبان

قشقایی شیراز - صنعت نفت آبادان – ساعت 15 - ورزشگاه حافظیه شیراز

حسین زمانی – محمدرسول ذورقی – حمید سبحانی – مسعود حقیقی

ناظر: محسن فریمانی

نساجی مازندران - شهر خودرو مشهد - ساعت۱۵:۳۰- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر

بیژن حیدری – مهدی الوندی – عسگر محمدی – حمید حاج ملک

ناظر: حاتم بک پور

نیروی زمینی تهران - نود ارومیه - ساعت۱۵:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران

محمدرضا اکبریان – علی رعیت – علیرضا مرادی – وحید زمانی

ناظر: سخاوت سلیمان نژاد

*دوشنبه ۸ مهر ۹۸

ماشین سازی تبریز- پرسپولیس تهران - ساعت۱۵:۳۰- ورزشگاه بنیان دیزل تبریز

کوپال ناظمی – محمدرضا ابوالفضلی – سعید علی نژادیان – مرتضی منصوریان

ناظر: حیدر شکور

فجرسپاسی شیراز - فولاد خوزستان – ساعت 1۵ - ورزشگاه حافظیه شیراز

امیر عرب براقی – مهدی عالیقدر – علی احمدی – وحید صالحی

ناظر: علیرضا کهوری

خیبرخرم آباد- فولاد مبارکه سپاهان - ساعت۱۶:۳۰ - ورزشگاه تختی خرم آباد

روح الله شریفی – حسن یوسفی – محمد راهی – امیر ایار

ناظر: محمدحسین معتمدی فر

پارس جنوبی جم - ذوب آهن اصفهان - ساعت۱۷:۱۵ - ورزشگاه تختی شهر جم

سیدرضا مهدوی – امیرآشور ماهانی – احد سلطانی – معین ایزدی

ناظر: سعید بطحایی

پیکان تهران - شهدای رزکان کرج - ساعت۱۷:۱۵ - ورزشگاه شهدا شهر قدس

عبدالنبی پورخلف – ولی کاووسی – علیرضا ممبینی – محمد علی صلاحی

ناظر: علی نقی مصطفی نژاد

خوشه طلایی ساوه- شاهین بوشهر - ساعت۱۷:۱۵ - ورزشگاه یادگار امام (ره) قم

محمدرضا تارخ – یعقوب حجتی – فرهاد مروجی – ایمان کهیش

ناظر: مختار مهدوی

گل ریحان البرز - استقلال تهران - ساعت۱۸:۱۵ - ورزشگاه انقلاب کرج

مهدی سیدعلی – علی میرزابیگی – تورج عیوض محمدی – محمدحسین ترابیان

ناظر: شاهین حاج بابایی

سردار بوکان - شهرداری ماهشهر - ساعت۱۵:۳۰ - ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان

ابوالفضل دوستی – علیرضا طاهرخانی – محمد شاکر – مرتضی عابدی

ناظر: مهدی پاکزاد

استقلال ماهشهر- مس نوین کرمان - ساعت۱۷:۳۰ - ورزشگاه  شهدا ماهشهر

هادی علی نیافر – مهدی معماری – ابراهیم نیک نام – مجتبی افرا

ناظر: اسماعیل آمری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: