کد خبر: ۱۷۶۱۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۸
فراخوان حمایت از پایان‌نامه‌های دکتری مرتبط با حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی منتشر شد تا فعالیت‌های دانشجویی این حوزه با سرعت بیشتری انجام شود.
 ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراخوان حمایت از پایان‌نامه‌های دکتری در این حوزه را منتشر کرد تا فعالیت دانشجویی در این حوزه سرعت گیرد. بر این اساس دانشجویان علاقه‌مند برای استفاده از این حمایت می‌توانند پروپوزال‌های خود را در حوزه‌های ژن درمانی، ایمونو سل‌تراپی، مهندسی بافت، سلول درمانی و تجهیزات فنی حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی ارسال کنند.

پروپوزال‌های مرتبط با این حوزه‌ها که از اول مهر ماه سال ۹۷ تا اول مهر ماه امسال در دانشگاه‌های کشور مصوب شده‌اند، فرصت استفاده از این حمایت را دارند. البته این طرح باید در قالب یک مطالعه ترجمانی و پیش بالینی، کارآزمایی بالینی یا فناورانه طراحی شده باشد. همچنین بر اساس روند اجرایی و آیین‌نامه حمایت از طرح‌های پژوهشی و فناوری پروپوزال‌های ثبت شده پس از داوری، توسط شورای پژوهشی ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی مورد بررسی قرار می‌گیرند و پروپوزال‌های منتخب تا سقف ۴۰ میلیون تومان حمایت می‌شوند.

علاقه‌مندان برای ارسال طرح‌های خود تا ۲۰ مهرماه امسال مهلت دارند و می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مراجعه کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: