کد خبر: ۱۷۶۰۲
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۶ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۸
مجموعه کتاب «بیست بیست» سبک زندگی ایرانی اسلامی را به کودکان معرفی می‌کند.
به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مجموعه کتاب «بیست بیست» از جمله تولیدات جدید انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که در دست تألیف و چاپ است.

در معرفی این کتاب عنوان شده است: این مجموعه ۲۰ داستان و ۲۰ شعر را شامل می‌شود و در مجموع با تمرکز بر سبک زندگی ایرانی اسلامی و فراگیری مهارت‌های زندگی، به موضوع‌هایی مانند سلامت، آداب معاشرت با همسایه، رعایت حقوق حیوانات، سفر و تفریح، برنامه‌ریزی و نظم، اهمیت تفکر، دعا و نیایش و... می‌پردازد.

مژگان بابامرندی، سرپرست مجموعه کتاب «بیست بیست»، درباره انتشار این مجموعه توضیح داد: نگارش کتاب‌های این مجموعه را ۲۰ نویسنده و ۲۰ شاعر برعهده دارند که در بین آنان نام تعدادی از نویسنده‌ها و شاعران پیشکسوت در کنار صاحب‌قلمان جوان به‌چشم می‌خورد.

او با اشاره اینکه هشت جلد از مجموعه «بیست بیست» در دست چاپ قرار دارد، درباره گروه سنی مدنظر این مجموعه کتاب گفت: گروه سنی مخاطب ما کودکان هستند.

بابامرندی با بیان این‌که یکی از ویژگی‌های کتاب برای کودکان، مصور بودن آن است که ما در مجموعه «بیست بیست» نیز به این ویژگی توجه کرده‌ایم، درباره زمان توزیع جلدهای در دست چاپ مجموعه «بیست بیست» اظهار کرد: تلاش می‌کنیم تا چند جلد اول این مجموعه را برای هفته کتاب و کتاب‌خوانی آماده و توزیع کنیم.
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: