کد خبر: ۱۷۴۳۶
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۱ - ۱۲ شهريور ۱۳۹۸
فناوری تحریک با پالس‌ نانویی شرکت پالس ‌بیوساینسز در کنفرانس‌ Controversies and Conversationsin Lasers & Cosmetic Surgery با هدف آشنایی جراحان و پزشکان با پتانسیل‌های این فناوری برای برطرف کردن مشکلات پوست معرفی می‌شود.
به گزارش ستاد توسعه فناوری نانو، پالس بیوساینسز (Pulse Biosciences) یکی از شرکت‌های فعال در حوزه زیست‌ الکترونیک پزشکی است که در حال عرضه سامانه CellFX™ به بازار است، این شرکت اعلام کرد که فناوری پتنت شده خود موسوم به ™Nano-Pulse Stimulation یا ™NPS را در بخش موضوعات داغ کنفرانس Controversies and Conversationsin Lasers & Cosmetic Surgery مطرح می‌کند.

این یک کنفرانس علمی فضایی است که در آن معتبرترین جراحان زیبایی جهان گردهم می‌آیند و مهم‌ترین پیشرفت‌ها در استفاده از تجهیزات مبتنی بر انرژی روی پوست مطرح می‌شود، این رویداد از ۹ تا ۱۱ آگوست ۲۰۱۹ در سانفرانسیسکو برگزار می‌شود.

درین یوکر از مدیران شرکت پالس بیوساینسز در این خصوص گفت: مفتخریم که فناوری پیشگام نانوپالس محرک ما به‌ عنوان موضوع داغ در این کنفرانس انتخاب شده‌ است، در اولین روز نشست، بحث وگفت و گو متخصصان فناوری‌های جدید روی این موضوع خواهد بود.

ساز و کار غیرحرارتی عملیاتی که در فناوری CellFX به کار گرفته می‌شود، برای طیف گسترده‌ای از کاربردهای پوست مورد مطالعه قرار گرفته است، شرکت پالس‌ بیوساینسز مشتاقانه منتظر است تا داده‌های اخیر خود را در طول این همایش بین‌المللی ارائه دهد.

پالس‌ بیوساینسز یک شرکت زیست‌ الکترونیکی است که روی نوآوری‌های بخش سلامت تمرکز دارد،  NPS یک روش درمانی غیر حرارتی است که در آن از لیزرهای نانوثانیه‌ای پالسی استفاده شده است، لیزر به‌ صورت مستقیم روی ساختارهای سلولی تابیده ‌شده و در نهایت منجر به مرگ سلول‌ها می‌شود، این روش در مدل‌های پیش‌ بالینی موفقیت‌آمیز بوده ‌است.

سال گذشته این شرکت کارآزمایی بالینی روی این فناوری را برای درمان سرطان انجام داد، در آن آزمون بالینی شرکت‌ کنندگان مختلفی حضور داشتند که قبل از برداشتن ضایعات پوستی، با استفاده از این فناوری درمان شدند، برداشتن ضایعات، روشی استاندارد برای درمان این بیماری شناخته می‌شود، چهار مرکز جراحی سرطان پوست در آمریکا در این آزمون شرکت داشتند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: