کد خبر: ۱۶۷۲۲
تاریخ انتشار: ۲۱:۰۶ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس گفت: دروازه تیم ما با دروازه‌بان‌هایی که در اختیار داریم بیمه شده است.
محسن سیدی مربی دروازه بان های تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به کار در پرسپولیس گفت:‌ مربیگری را از سال‌ها قبل در تیم‌های پگاه و برق تهران آغاز کردم و حدود یک دهه قبل بود که با نفت تهران به لیگ برتر راه پیدا کردم. در لیگ برتر هم با حسین فرکی، منصور ابراهیم‌زاده، یحیی گل‌محمدی و علیرضا منصوریان در نفت تهران کار کردم و توسط علی کریمی، هم در نفت تهران و سپیدرود، دعوت به همکاری شدم. در نفت با امکانات و ثباتی که وجود داشت، توانستیم دروازه‌بان‌های خوبی را تحویل فوتبال ایران و لیگ برتر بدهیم. نیاز به گفتن نیست که در تمام این سال‌ها کار در پرسپولیس بزرگترین چالش برای من بوده است و امیدوارم از دانش و تجربه‌ای که دارم به بهترین شکل برای پرسپولیس استفاده کنم.

وی در مورد همکاری با کالدرون افزود: این مربی با هیچکس تعارف ندارد. خوب می‌دانم در این مدت به طور کامل تحت نظر او بوده‌ام که عملکردم چگونه است. اگر راضی نبودند به طور حتم ترتیب اثر می‌دادند. جدای از این مساله، مسولیت کار در جایی مثل پرسپولیس خیلی زیاد است. به خوبی می‌دانم، هواداران پرسپولیس با هزار امید و آرزو منتظر شروع مسابقات هستند.

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس درباره شرایط گلرهای این تیم خاطرنشان کرد:‌ دروازه‌بان‌های ما شرایط خوبی دارند. علیرضا بیرانوند و بوژیدار رادوشوویچ که از قبل بودند و امیر حسین بیات و ساسان زمانه را هم بر اساس سیاستگذاری باشگاه برای رشد بازیکنان جوان، تحت تعلیم و تمرین داریم. در حال حاضر با توجه به اینکه هنوز زمان شروع بازی‌ها معلوم نیست. دروازه‌بان‌ها هنوز تحت فشار هستند و به همین دلیل افت و خیز خواهند داشت ولی برای شروع لیگ آماده هستیم و گروه دروازه‌بان‌ها هم مثل سایر اعضای تیم در جریان چند هفته اول مسابقات به اوج آمادگی خواهند رسید.

سیدی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است بازی نکردن تاثیری در عملکرد بوژیدار رادوشوویچ داشته باشد، اضافه کرد: درباره علیرضا بیرانوند که فکر نمی‌کنم نیاز به توضیح خاصی باشد. بوژیدار رادوشوویچ هم خوب می‌داند در کنار بهترین دروازه‌بان ایران و آسیا حضور دارد. خوشبختانه او یک بازیکن با فرهنگ و حرفه‌ای است. نسبت به شرایط موجود، علم و آگاهی کاملی دارد و همیشه سعی می‌کند خود را آماده نگه دارد تا هر زمان با توجه به ضرورت‌ها نیاز بود، عملکرد مطلوبی را ارائه کند. دروازه پرسپولیس با آنها بیمه شده است. از سوی دیگر، امیر حسین بیات را داریم. او در نفت تهران با ما بود و یک بازی رسمی در لیگ برتر هم انجام داد. متاسفانه در زمان حساسی از دوران فعالیت او، نفت دچار آن مشکلات و این جوان هم به نوعی دچار سردرگمی شد ولی حالا خودش را پیدا کرده است. ساسان زمانه هم یکی از استعدادهای خوب است که با او کار می‌کنیم. البته این امکان وجود دارد که با توجه به حضور در تیم بزرگی چون پرسپولیس و در جمع بهترین‌های ایران و از سوی دیگر بازی در رده‌های پایه دچار دوگانگی شود ولی فرصت خیلی خوبی برای او است که در آن رده بازی کند و میدان دیده شود. در کنار فن دروازه‌بانی باید روی مسائل دیگر او کار کنیم تا ظرفیت لازم را هم در او ایجاد کنیم و همه این موارد را باید با هم پیش ببریم.

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس درباه جدایی ابوالفضل درویش‌وند نیز افزود: درباره درویش‌وند صحبت‌هایی با کالدرون و باشگاه داشتیم. جمع‌بندی این بود که او سه سال را در کنار پرسپولیس حضور داشت و بهتر است در این مقطع در تیمی باشد که بتواند تجربه بازی و حضور در میادین مسابقه را تجربه  کند. این جای خوشحالی دارد که پرسپولیس یک دروازه‌بان جوان را وارد چرخه لیگ برتر کرد.

محسن سیدی در پایان درباره موضوع اقامت خود در مجموعه شهید کاظمی گفت: این مساله دائمی نیست. همین حالا دنبال یک جای مناسب هستم ولی، مشغله زیادی که داشتم باعث شد، فرصت چندانی برای این کار نداشته باشم. از سوی دیگر من می‌خواهم تمام تمرکزم روی کاری که دارم باشد و به همین دلیل برخی دیگر از فعالیت‌های خودم را کنار گذاشتم. در ورزشگاه شهید کاظمی هم شرایط و امکانات خوبی مهیا است و در آنجا راحت بودم، البته جای خوبی را برای خودم تهیه خواهم کرد. به هر حال، آن طور که گفتم، کار در پرسپولیس را به عنوان یک چالش بزرگ پذیرفتم و در این مدت غرق در کارم بودم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: