کد خبر: ۱۶۵۱۳
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۶ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۸
همزمان با سومین نمایشگاه بین‌المللی لیزر و فوتونیک ایران، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و مراکز تحقیقاتی؛ ظرفیت‌های خود در این عرصه را به نمایش می‌گذارند.
به گزارش روز شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سومین نمایشگاه بین‌المللی لیزر و فوتونیک ایران 18 تا 21 آبان ماه سال جاری با حضور شرکت‌های معتبر داخلی و بین‌المللی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این نمایشگاه سالیانه، ارائه همه پتانسیل‌های به روز تولیدی، بازرگانی و خدماتی مراکز مختلف صنعتی، پزشکی و تحقیقاتی و نیز تقویت زمینه‌های توسعه و ترویج فناوری لیزر در کشور و بازار کسب وکار این حوزه فناوری است.

در این نمایشگاه، شرکت‌های معتبر داخلی و بین‌المللی صنایع مختلف و پزشکی، شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها و مراکز تحقیقاتی می‌توانند پتانسیل‌های خود را در بخش‌های لیزر و فوتونیک، اپتیک، فناوری ساخت اپتیک، آشکارسازها، اندازه‌گیری و سنجش، سیستم‌های لیزری در مهندسی تولید، سیستم‌های اندازه‌گیری اپتیکی، تصویربرداری، ارتباطات و داده‌های اپتیکی، بیوفوتونیک، پزشکی و مهندسی پزشکی و نیز امنیت انرژی برای متخصصان و عموم علاقه‌مندان به نمایش بگذارند.

آشنایی با ایده‌های استارت‌آپی حوزه لیزر و فوتونیک و نیز شرکت در رویدادهای همزمان نمایشگاه شامل نشست‌های علمی، کارگاه‌های آموزشی تخصصی و مسیرنمای صنعت؛ از جذابیت‌های کیفی سومین نمایشگاه بین‌المللی لیزر و فوتونیک ایران است.

بر اساس این گزارش، شرکت‌های دانش‌بنیان از حمایت مالی 70 درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی و استارتاپ‌های حوزه فناوری لیزر از حمایت 100 درصدی مرکز نوآوری لیزر ایران در پاویون ایده‌های نو بهره‌مند می‌شوند.

این پاویون امکان آشنایی سرمایه‌گذاران، صاحبان شرکت‌ها، تصمیم‌سازان و عموم بازدیدکنندگان را با محصولات و ایده‌های استارت‌آپی صاحبان ایده فراهم می‌سازد.

کارآفرینان و عموم فعالان حوزه فناوری لیزر و فوتونیک می‌توانند برای رزرو غرفه در این نمایشگاه، آگاهی بیشتر و مشارکت در برگزاری رویدادهای همزمان به سایت نمایشگاه به آدرس www.iranphotonics.com مراجعه کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: