کد خبر: ۱۶۳۶۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۴ - ۰۸ مرداد ۱۳۹۸
رئیس کمیته اجرایی بزرگداشت هفتادمین سال تأسیس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: به مناسبت هفتاد سالگی دانشگاه، برنامه‌های ویژه‌ای مانند طراحی، ساخت و نصب المان‌های مختلف را در سطح پردیس آغاز کردیم.
دکتر عادل سپهر اظهار کرد: در سال جاری با همراهی کمیته اجرایی بزرگداشت هفتادمین سال تأسیس دانشگاه و همکاران دانشگاه علوم پزشکی مشهد برنامه بزرگداشت هفتادسالگی دانشگاه اجرا خواهد شد. تلاش داریم مراسم شب بزرگداشت هفتادسالگی در آذرماه یا دی‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد که تاریخ برگزاری مراسم به اطلاع خانواده پرمهر دانشگاه خواهد رسید.

وی افزود: همچنین طراحی، ساخت و نصب المان‌های مختلف را در سطح پردیس آغاز کردیم و امیدوارم پیش از سال تحصیلی جدید بخشی از کار اجرایی شود. لازم به ذکر است که با همراهی شهرداری مشهد نصب بعضی از المان‌ها و تبلیغات هفتادسالگی دانشگاه در سطح شهر صورت خواهد گرفت.

رئیس کمیته اجرایی بزرگداشت هفتادمین سال تأسیس دانشگاه فردوسی مشهد عنوان کرد: از دیگر برنامه‌های اجرایی هفتادمین سال تأسیس دانشگاه، چاپ کتاب مصور دانشگاه است. همچنین ساخت لوح و سکه یادبود دانشگاه، چاپ و رونمایی از تمبر اختصاصی هفتادسالگی دانشگاه در دست اقدام است.

وی تصریح کرد: نسخه اولیه نشان هفتادمین سال تأسیس دانشگاه در سربرگ‌ها، کتاب دانشگاه و برنامه‌های سال جاری استفاده خواهد شد، این نشان (آرم) با آموزه «خرد باید و دانش و راستی» مزین شده است که شعار اصلی دانشگاه فردوسی مشهد در طول هفت دهه افتخار، سربلندی و نام‌آوری را برای دانشگاه فردوسی مشهد و خانواده بزرگ آن رقم‌زده است.

سپهر خاطر نشان کرد: از جمله برنامه‌های دیگر هفتادمین سال تأسیس دانشگاه فردوسی مشهد در حوزه تبلیغات و رسانه است که بدین منظور نشست‌ها و برنامه‌های مشترک با اصحاب رسانه صورت خواهد گرفت تا در اطلاع‌رسانی و بازتاب رویدادهای مراسم به نحو مطلوب‌تری عمل شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، رئیس کمیته اجرایی بزرگداشت هفتادمین سال تأسیس دانشگاه فردوسی مشهد بیان کرد: تلاش خواهد شد امسال در سطح پردیس فضای متنوعی برای اجرای برنامه‌های هنری و فرهنگی ایجاد شود. امیدوارم خانواده بزرگ دانشگاه در اجرای این برنامه‌ها، کمیته اجرایی و حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه را که به‌عنوان متولی اجرای برنامه‌های هفتادمین سال تأسیس دانشگاه فردوسی مشهد هستند، یاری کنند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: