کد خبر: ۱۶۱۹۰
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۲ - ۰۱ مرداد ۱۳۹۸
کنسرت فرزاد فرخ با تاکید بر انرژی مثبت هواداران و گروه با محوریت آلبوم «انرژی مثبت» برگزار شد.
کنسرت فرزاد فرخ خواننده موسیقی پاپ، شب گذشته دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی با تهیه کنندگی موسسه آوازی نو برگزار شد.

این هنرمند و گروهش که اجرای شب گذشته را با قطعه‌ تو مال منی آغاز کردند ، همگی بر روی لباس‌هایشان شعار «انرژی مثبت» را نوشته بودند تا از این طریق مخاطبان را هم با خود و انرژی مثبتشان همراه کنند.

پس از پایان قطعه نخست این اجرا، فرزاد فرخ خواست تا برای دقایقی با مخاطبانش صحبت کند. در حالی که صحبت‌های فرخ بیشتر از دو دقیقه طول نکشید، اما در همین مدت دو بار صدای میکروفن او قطع شد که نشان از ضعف‌های صدابرداری در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی دارد.

در خواب تو را دیدم قطعه‌ای بود که فرخ آن را به تمام کسانی که از میان ما رفته‌اند تقدیم کرد. فرخ پیش از خواندن این قطعه گفت: «این اثر را به پدرم که از دنیا رفته است تقدیم می‌کنم، امیدوارم پسر خوبی برایش بوده باشم.»

دردانه قلب منی آهنگ بعدی این کنسرت بود که فرخ از هوادارانش خواست این قطعه را با او بخوانند.

فرخ در جای دیگری از این کنسرت گفت: «اولین آهنگم هوای تو بود. ازتون می‌خوام نور موبایل‌هاتون رو روشن کنید تا توی فضایی ستاره بارون شده این قطعه رو با هم بخونیم. می‌خوام این قطعه رو به طور زنده از اینستاگرام پخش کنم.»

این خواننده از انتشار قطعه‌ جدیدش با عنوان «روز میلاد» خبر داد: این قطعه به زودی منتشر می‌شود. فرخ همچنین از تمدید کنسرت تهران برای روز ۲۴ مرداد خبر داد.

دیوونه برگرد هنوز عاشقتم، باز نم بارون، رویای من، تمام من برای تو، اهل عاشقی، لبخند، گل سرخ و دیوار برخی دیگر از قطعه‌هایی بودند که در کنسرت شب گذشته فرزاد فرخ اجرا شدند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: