کد خبر: ۱۶۰۶۶
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۲ - ۲۹ تير ۱۳۹۸
سومین مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال ایران در مسیر رقابت‌های انتخابی المپیک به پایان رسید و ملی‌پوشان بعد از چند روز استراحت دوباره وارد اردو خواهند شد.
تیم ملی هندبال ایران باید تا چند ماه دیگر در رقابت‌های انتخابی المپیک به میزبانی قطر شرکت کند و برهمین اساس تمرینات تیم ملی در تهران برگزار می‌شود. ملی‌پوشان سومین مرحله از اردوی آماده سازی خود را نیز پشت‌سر گذاشتند و پس از چند روز استراحت دوباره باید تمرینات خود را ادامه دهند.

در مرحله سوم اردوی آماده سازی هندبال برخی لژیونرها حضور داشتند اما درگیر بودن برخی دیگر در تمرینات باشگاهی باعث شده تا آنها نتوانند در تمرینات تیم ملی حاضر شوند. قرار است کادرفنی تیم ملی و مسئولان فدراسیون این هفته جلسه‌ای داشته باشند تا درباره وضعیت نهایی لژیونرها تصمیم‌گیری کنند.

طبق قانون فدراسیون جهانی بازیکنان شاغل در لیگ‌های مختلف تنها ۲ هفته قبل از مسابقات رسمی می‌توانند وارد اردوهای ملی شوند.

در جریان تمرینات تیم ملی هندبال محمدجواد جمالی نماینده مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت و تمرین ملی‌پوشان را از نزدیک تماشا کرد. ملی‌پوشان هندبال نیز یک پیراهن امضا شده خود را به این نماینده اهدا کردند.

مسابقات هندبال انتخابی المپیک از ۲۵ مهر تا ۵ آبان در دوحه پایتخت قطر برگزار می‌شود.

مراسم قرعه کشی این مسابقات نیز با حضور هشت تیم قطر، هند، ایران، کره، عربستان، بحرین، هنگ کنگ و کویت برگزار شد.

تیم ملی ایران در گروه B با بحرین، کره‌کنوبی و کویت قرار گرفته و در مرحله اول با این تیم‌ها رقابت می‌کند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: