کد خبر: ۱۵۶۶۳
تاریخ انتشار: ۱۶:۴۹ - ۱۹ تير ۱۳۹۸
تیم ملی بسکتبال اسپانیا که حریف ایران در جام‌جهانی ۲۰۱۹ خواهد بود ۱۶ بازیکن دعوت شده به اردوی آماده سازی را معرفی کرد که تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا بیشترین نماینده را در بین بازیکنان دارند.
جام‌جهانی بسکتبال شهریور امسال به میزبانی چین آغاز می‌شود و تیم ملی اسپانیا در شهر گوانژو و در گروه C باید برابر تیم ملی کشورمان، تونس و پورتوریکو رقابت کند. اسپانیا که در دوره گذشته نیز حریف ایران بود برای این دوره ترکیب قدرتمندی از ستاره‌هایش را آماده کرده تا ناکامی جام جهانی قبلی را جبران کند.

کادر فنی تیم ملی اسپانیا از ۱۶ بازیکن برای حضور در اردو دعوت کرده که این بازیکنان از لیگ NBA، اسپانیا، ایتالیا و ترکیه وارد اردو می‌شوند.

تیم‌های بارسلونا و رئال مادرید نیز بیشترین نماینده را در ترکیب تیم ملی اسپانیا دارند.

ریکی روبیو و مارک گسول نیز بازیکنانی هستند که از لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا به اردوی این تیم اضافه می‌شوند.

پابلو آگولار از پالاکانسترو ایتالیا، لیمانه دیوپ از آرابری اسپانیا، خوان هرنه‌گومز از دنور ناگتز، ژاوی راباسدا از گرن کاناریا اسپانیا، خاویر بیران از گرن کاناریا اسپانیا، جیمز فرناندز از یونیساجا اسپانیا، ویلی هرنه‌گومز از شارلوت، پائو ریباس از بارسلونا اسپانیا، ویکتور کلور از بارسلونا اسپانیا، رودی فرناندز از رئال مادرید، سرجیو لوول از رئال مادرید، ریکی روبیو از یوتا جاز، کیونو کولوم از باشاکشیر ترکیه، مارک گسول از تورنتو رپترز، پیر اوریلا از بارسلونا اسپانیا و خوان ساستر از والنسیا اسپانیا نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی اسپانیا هستند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: