کد خبر: ۱۵۵۹۰
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۷ - ۱۹ تير ۱۳۹۸
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه ۲۸۰۰ دستگاه اتوبوس به مخزن CNG مجهز است، گفت: از فردا توزیع مخزن رایگان در بین رانندگان بخش خصوصی انجام می‌گیرد.
به گزارش قلم، پیمان سنندجی مدیرعامل اتوبوسرانی درباره اتوبوس‌های CNG دار تهران گفت: در پایتخت ۲۸۰۰ دستگاه اتوبوس CNG داریم که هر کدام مجهز به ۷ مخزن سوخت هستند.

وی افزود: هر ساله تست بر روی این اتوبوس‌ها انجام می‌گیرد و سه سال یکبار تست هیدروستاتیک داریم و پس از پایان دوره مخزن اتوبوس باید عوض شود.

مدیرعامل اتوبوسرانی ادامه داد: با توجه به گرانی مخازن CNG تأمین آن برای بخش خصوصی امکانپذیر نبوده است بنابر این با هماهنگی سازمان شهرداری‌ها و ستاد CNG سازمان اتوبوسرانی برای ۷۰ دستگاه از اتوبوس‌های CNG دار مخزن لازم را تهیه کرده است.

سنندجی افزود: از فردا این مخازن به صورت رایگان در اختیار بخش خصوصی قرار می‌گیرند و اتوبوس‌هایی که مخزن CNG آن‌ها تا پایان سال منقضی می‌شود از این مخازن رایگان بهره‌مند خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: سه هزار اتوبوس فرسوده در تهران تردد می‌کنند که ما برنامه‌های لازم را جهت نوسازی آن‌ها مورد توجه قرار داده‌ایم.

منبع:فارس

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: