کد خبر: ۱۵۳۸۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۵ - ۱۶ تير ۱۳۹۸
با برگزاری گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های حوزه فضایی ۱۱۰ شرکت بخش خصوصی فعال در حوزه فضایی جمع شدند تا در خصوص چالش‌ها و فرصت‌های این حوزه بحث و تبادل نظر کنند.
گردهمایی سه روزه شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های حوزه فضایی با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و سازمان فضایی ایران و پژوهشگاه فضایی ایران از صبح امروز، ۱۶ تیر ماه جاری آغاز به کار کرد.

در این رویداد فضایی که تا ۱۸ تیرماه ادامه خواهد داشت، ۱۱۰ شرکت دانش‌بنیان و استارتاپ آخرین دستاوردهای علمی و فناوری خود را عرضه کرده‌اند.

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان فضایی ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور افزایش همکاری‌ها از برنامه‌های جنبی این رویداد است.

در این رویداد فناورانه نیازهای فناورانه حوزه فضایی، خدمات مکان‌محور شهری وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و نیرو و سازمان منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری ارائه خواهد شد.

برگزاری نشست‌های تبادل فناوری بین طرف عرضه و تقاضای فناوری و کارگاه‌های آموزشی مرتبط با کسب و کارهای فضایی و سنجش از دور، پنل بررسی فرصت‌ها و چالش‌های کسب و کارهای فضایی و نشست انتقال تجربه بین شرکت‌های دانش‌بنیان از دیگر برنامه‌های جنبی این رویداد فناورانه است.

در این گردهمایی همچنین پنل تخصصی با عنوان "فرصت‌ها، چالش‌ها و راهکارهای حوزه فضایی" برگزار خواهد شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: