کد خبر: ۱۴۶۴۰
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۱ - ۰۱ تير ۱۳۹۸
شهردار مشهد:
شهردار مشهد ضمن تشکر از نقد منصفانه روزنامه خراسان در خصوص عملکرد مدیریت شهری گفت: محبوبیت روزنامه خراسان طی سالیان متمادی به دلیل چشم بینا و نقد منصفانه اش بوده است.
به گزارش قلم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ محمدرضا کلائی ضمن بازدید از روزنامه خراسان به مناسبت هفتاد و یکمین سالگرد انتشارش با تاکید بر نقش موثر رسانه ها بر عملکرد ادارات و سازمان ها تصریح کرد: علت ماندگاری و تداوم روزنامه خراسان عملکرد قوی، دقت، گوش و چشم مردم بودن است که منجر به نیت خیر و تداوم فعالیت این روزنامه می شود.
وی با تاکید بر اینکه ایده توجه به حرف مردم و رسانه ای کردن مشکلاتشان به بهتر شدن فعالیت مدیریت شهری منجر می شود، افزود: با توجه به اینکه مدتی است نمایشگاه مطبوعات تعطیل شده است، بنا داریم نمایشگاه دو روزه ای با محوریت مطبوعات و رسانه داشته باشیم که با توجه به اینکه مدیریت شهری همراه و پای کار است، نیاز است فعالان عرصه رسانه در این مجموعه هم همکاری های لازم را داشته باشند.
شهردار مشهد ادامه داد: سیاست مدیریت شهری بر این است که فعالیت های تخصصی را به همراه متخصصان امر انجام دهد. این نمایشگاه می تواند فضایی برای ایونت های تخصصی، رسانه های مجازی و .... را مهیا کند.
وی خاطرنشان کرد: روزنامه خراسان با انجام نظرسنجی های مردمی می تواند الگوی دقیقی برای مدیریت شهری ایجاد کند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: