کد خبر: ۱۴۵۵۹
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۸ - ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
رضوانی فر خبر داد؛
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) از رشد فروش ۷۶ درصدی ۲ ماهه سال ۹۸ در شرکت های شستا خبر داد.
به گزارش قلم به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، محمد رضوانی فر افزود: فروش تجمیعی شرکت های گروه شستا (مجموع فروش شرکت های مدیریتی) در دوماهه ابتدای سال جاری به هشت هزار و ۵۵۷ میلیارد تومان رسید که نسبت به فروش چهار هزار و ۸۶۹ میلیارد تومانی مدت مشابه سال قبل ۷۶ درصد رشد را نشان می دهد.
وی اضافه کرد: در سال رونق تولید به گونه ای تدبیر شده است تا با برنامه ریزی دقیق، تأمین به موقع مواد اولیه، استفاده حداکثری از ظرفیت های تولید و همت مضاعف کارکنان و مدیران تولید و فروش شرکت های زیر مجموعه بالاتر از پیش بینی ها و بودجه های مصوب محقق شود.
مدیر عامل شستا اعلام کرد: به زودی با اتمام مجامع شرکت های تابعه گزارش مبسوطی از عملکرد شرکت های شستا در سال ۱۳۹۷ و مقایسه آن با سال ۱۳۹۶ ارائه و در دسترس افکار عمومی قرارخواهد گرفت.
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ۲۷۴ شرکت دارد که ۱۸۴ شرکت را مدیریت می کند و مابقی را سهامدار است و در حال حاضر ۲ درصد از سهم تولید ناخالص ملی را در اختیار دارد.
همچنین ۸۵ درصد از دارایی های شستا در بورس عرضه شده است و تمام اطلاعات شرکت های بورسی و غیربورسی شستا از طریق سامانه کدال سازمان بورس و شرکت فرابورس در اختیار علاقمندان قرار داده شده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: