کد خبر: ۱۴۴۳۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۰ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
وزیر علوم، طی احکام جداگانه‌ای دبیر یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی و دبیر شورای علمی یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی را منصوب کرد.
دکتر منصور غلامی در حکمی دکتر حسین میرزایی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه را به عنوان رئیس دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی منصوب کرد.

در حکم دکتر غلامی خطاب به دکتر میرزایی آمده است: «نظر به سوابق علمی، تعهد و شایستگی جناب عالی، بر اساس تبصره ۱ ماده ۷ آئین‌نامه جشنواره بین‌المللی فارابی و پیشنهاد دبیر جشنواره به موجب این حکم به سمت "رئیس دبیرخانه یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی" منصوب می‌شوید. با توجه به نقش اساسی دبیرخانه در برگزاری این رویداد علمی مهم کشور انتظار می‌رود یازدهمین جشنواره نیز با برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌های بایسته، مانند دوره‌های پیشین، به نحو شایسته برگزار شود.

تندرستی و توفیق روزافزون جناب عالی را در ارتقای علوم انسانی و اسلامی کشور از درگاه ایزد منان خواهانم».

وزیر علوم، همچنین در حکم جداگانه‌ای، دکتر سید عبدالامیر نبوی را به سمت دبیر شورای علمی یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی منصوب کرد.

دکتر غفاری «دبیر یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی» شد

وزیر علوم در حکمی دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه را نیز به عنوان دبیر یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی منصوب کرد.

در حکم انتصاب دکتر غفاری آمده است: «نظر به سوابق علمی، تعهد و شایستگی جناب‌عالی، بر اساس ماده ۷ آئین‌نامه جشنواره بین‌المللی فارابی، به موجب این حکم به سمت دبیر "یازدهمین جشنواره بین‌المللی فارابی" منصوب می‌شوید. امید است با برنامه‌ریزی مناسب و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها، شاهد برگزاری مطلوب جشنواره باشیم.

تندرستی و توفیق روزافزون شما را در ارتقای علوم انسانی و اسلامی کشور از درگاه ایزد منان خواهانم».
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: