کد خبر: ۱۲۸۲۵
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۵ - ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸
موسوی لارگانی:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به مردم توصیه کرد که با فریب دلالان در بازار پرریسک ارز سرمایه گذاری نکنند تا دچار ضرر و زیان نشوند.

به گزارش قلم، سیدناصر موسوی لارگانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به هشدار رئیس کل بانک مرکزی نسبت به ریسک زیاد بازار ارز به دلیل تغییرات سیاسی، گفت: این روز‌ها در بازار ارز التهابات و نابسامانی‌هایی ایجاد شده که شاید درصدی از آن به دلالان بازگردد، چراکه دست آنها هنوز برای فعالیت در این بازار باز است.


نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه قرار بود دست دلالان از بازار ارز کوتاه و به نوعی با آنها برخورد شود که شاهد نابسامانی‌های این چنینی نباشیم، افزود: درصدی از التهاب در این بازار به مسائل سیاسی باز می‌گردد که به دلیل شرایط منطقه، کشور و رفتار‌های سخیف آمریکا ایجاد شده است.

حرکت ناو آمریکا به سمت آب‌های خلیج فارس در افزایش قیمت دلار بی تاثیر نبوده است

وی با تأکید بر اینکه بحث حرکت ناو آمریکا به سمت آب‌های خلیج فارس در افزایش قیمت دلار بی تاثیر نبوده است، ادامه داد: بحث‌هایی که در شورای عالی امنیت ملی مطرح و فرصت ۶۰ روزه‌ای که به اروپایی‌ها داده شد، التهاباتی در بازار ارز ایجاد کرد.

موسوی لارگانی با بیان اینکه آمریکا هیچ زمانی قدرت و جرئت مقابله با نیرو‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ندارد، بیان کرد: اگر قرار بود آمریکا با ایران از لحاظ نظامی درگیر شود زمانی که در سوریه و عراق جایگاهی داشت و داعشی‌ها در این منطقه جولان می‌دادند به ایران حمله می‌کرد، بنابراین قطعا آمریکا جرات حمله نظامی را ندارد و می‌داند با جواب دندان شکنی روبه رو می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه تهدید‌های آمریکا در بازار ارز در بلندمدت تاثیری ندارد، افزود: ملت ایران همواره در برابر شیطنت‌های استکبار جهانی ایستادگی کرده اند و این بار نیز با هوشیاری برای خرید ارز سرمایه گذاری نمی‌کنند چراکه همانند سال گذشته که ضرر و زیان سنگینی متوجه برخی افراد شد امکان اینکه در شرایط کنونی افراد با خرید دلار ضرر کنند، بسیار فراوان است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در پایان به مردم توصیه کرد که با فریب دلالان در بازار پرریسک ارز سرمایه گذاری نکنند تا دچار ضرر و زیان نشوند.

منبع: خانه ملت

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: