کد خبر: ۱۲۵۴۶
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۵ - ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
معاون منابع انسانی شهرداری تهران مطرح کرد:
معاون منابع انسانی شهردار تهران اظهار کرد: اولین اقدامات انجام شده ساماندهی نیروهای اجرایی سامانه 137 و توسعه رفاهی آن‌ها است.
به گزارش قلم، ابراهیم شیخ معاون منابع انسانی شهردار تهران صبح امروز در مراسم تجلیل از کارگران و شهرداری تهران که در فرهنگسرای بهمن برگزار شد با بیان اینکه شیرازه وجودی کارگران کار، تلاش و کسب روزی حلال است، گفت: کارگران ستون توسعه کشور هستند و در شرایط حساس کنونی نیازمند کار، تولید، و خلاقیت بیشتر هستند و کارگران را باید ارج نهیم و از این شرایط فعلی عبور کنیم.

وی با بیان اینکه روز کارگر تنها نماد تقدیر از یک قشر نیست، افزود: بلکه کارگر نماد تعالی کشور است و این نماد که مانند اسوه شیعیان ما عمل می‌کند مبنایی برای پاسداشت سرهنگ و معنویت و مذهب است.

شیخ با اشاره به اینکه در شهرداری تهران اقدامات گوناگونی برای پاسداشت کارگران و حقوق آن‌ها صورت گرفته گفت: ابلاغ بهسازی وضعیت نیروهای قراردادی در سال 97 در این موارد بوده است.

معاون منابع انسانی شهردار تهران با اشاره به اصلاح عناوین شغلی کارکنان تابع قانون کار صورت گرفته اظهار کرد: اولین اقدامات انجام شده ساماندهی نیروهای اجرایی سامانه 137 و توسعه رفاهی آن‌ها است.

وی خاطر نشان کرد: در سال گذشته 17 هزار کارگر مورد پایش سلامت قرار گرفتند و 300 نفر که بیماری آن‌ها تشخیص داده شده بود به مرکز درمانی ارجاع داده شدند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: