کد خبر: ۱۲۱۸۴
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۵ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۸
عضو شورای شهر بیان کرد: شروع سال ۹۸ برای تعدادی از هموطنان ما روز های سختی بود، شهرداری تهران با کمک رسانی به سیل زدگان تلاش کردند وظایف انسان دوستانه خود را به نحو احسن انجام دهند.

به گزارش قلم نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت شهروند، شهربانو امانی عضو شورای شهر تهران در خصوص اقدامات مدیریت شهری در حادثه سیل اخیر گفت: شروع سال ۹۸ برای تعدادی از هموطنان ما روز های سختی بود، دولت و شهرداری تهران با کمک رسانی به سیل زدگان و مهمانان نوروزی استان های درگیر در سیل تلاش کردند وظایف انسان دوستانه خود را به نحو احسن انجام دهند، مدیریت شهری علاوه بر کمک‌هایی که در تامین اقلام مورد نیاز سیل زدگان داشت، کمک‌های  مدیریتی نیز از قبیل ارسال نیروهای خبره آتشنشان و ستاد بحران به مناطق آسیب دیده، داشت.

وی، درخصوص کمک شهروند به سیل زدگان درتعطیلات نوروز اظهار داشت: در شرایطی که بسیاری از کارخانجات و واحدهای تولیدی تعطیل بودند، شرکت شهروند با تمهیداتی که اندیشیده بود توانست، بخشی از مواد غذایی مردم استان‌های گلستان و لرستان که به شدت در سیل اخیر دچار آسیب شده بودند را تامین کند، همچنین با کمک های غذایی و بهداشتی که مستقیم به این مناطق فرستاد، توانست در تامین مایحتاج اولیه سیل‌ زدگان به سازمان های امدادی مثل هلال احمر، کمیته امداد، ستاد بحران و خیریه‌ها نیز کمک کند.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: حذف سود فروشگاه های شهروند نشان از یک تصمیم درست در شرایط بحرانی است که باعث می‌شود، بسیاری از مردم  برای تامین اقلام مورد نیاز سیل زدگان از طریق این فروشگاه اقدام کنند، و همچنین کسانی که نیت خیر دارند با خیال راحت و قیمت ارزان به تامین نیازهای اولیه هموطنان سیل زده بپردازند، که ماحصل آن می تواند درد و آلام  مردم گرفتار در سیل را تسکین بخشد.

مشاور سازمان حفاظت محیط زیست، در رابطه با نقش اجرایی شرکت شهروند، در کاهش تنش های اقتصادی اخیر افزود: امسال شرکت شهروند از ۵ اسفند با ارائه تخفیفات ۵ تا ۵۰ درصدی توانست در شرایط سخت اقتصادی به مردم کمک کند و همچنین با تدابیر اتخاذ شده از ۲۱ اسفند تا ۱۷ فروردین شرکت شهروند سود تمام کالاهای خود را به صفر رساند تا نشان دهد همیشه در شرایط خاص اقتصادی همراه مردم است.

شهربانو امانی، درخصوص این که جوان گرایی ایجاد شده در شهروند تا چه اندازه توانسته در موفقیت این مجموعه موثر باشد بیان کرد: مدیران جوان فکر نو ایجاد می کنند و می توانند ارتباطات بهتری برقرار کنند،  مدیر عامل شهروند یکی از این مدیران جوان است که از نوآوری های مختلفی در مدیریت خود استفاده کرده است، جوانان هر جا که باشند یا راهی می یابند یا راهی می سازند.

عضو شورای شهر تهران، در پایان گفت: امیدوارم با کمک های مردم عزیز و اقدامات به موقع دولت و مدیریت صحیح حین بحران کمی از آلام مردم سیل زده کاسته شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: