کد خبر: ۱۲۱۵۲
تاریخ انتشار: ۱۶:۴۶ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۸
در بازدید جمارانیان از نمایشگاه محیط زیست تاکید شد؛
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین بیان کرد: درسالی که ازسوی مقام معظم رهبری سال رونق تولید نامیده شده است ما موظفیم با کاهش هزینه‌های غیرضرور، بهره‌مندی از دانش و انگیزه همکاران متخصص و جوان گسترش را در بازارهای هدف داخلی و خارجی افزایش دهیم.

به گزارش قلم نیوز، محمدرضا جمارانیان در جریان بازدید از غرفه متحد شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین و هلدینگ فارس و  خوزستان در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست درمحل نمایشگاههای بین المللی تهران با ارج نهادن به موفقیت بی سابقه 12 شرکت تابعه در کسب نشان و تندیس زرین و سیمین شرکت برتر زیست محیطی کشور از سوی سازمان محیط زیست افزود: این توفیق نشان دهنده پیشرو بودن صنعت سیمان کشور به عنوان صنعت سبز و همچنین افتخاری ارزشمند برای هلدینگ سیمان تامین و  فارس و خوزستان به عنوان هلدینگ سبز کشور است.

وی با تمجید از نقش بی‌بدیل شرکت‌های سیمانی در کمک‌های گسترده امداد و نجات، مالی و لجستیک به سیل‌زدگان مناطق مختلف کشور در یکماه گذشته گفت: این عملیلات کمک‌رسانی به مردم و مسئولان از سوی هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه شستا نماد موفق در تحقق مقوله مهم مسئولیت‌های اجتماعی است.

جمارانیان که ازسوی مهندس ممیزان و دکتر احمدی، رییس و نایب رییس هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین و  آقایان وفاپور و زنگنه معاونان امور شرکت‌ها و اداری – مالی شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین، مهندس هوشیاری مدیریت هلدینگ فارس و خوزستان همراهی می‌شدند، بر استمرار فرهنگ همدلی و هم‌افزایی و استفاده از همه ظرفیت‌های موجود در شرکت‌ها و افزایش تعامل با همه دستگاه‌ها مسئول بویژه سازمان محیط زیست تاکید کرد.

در جریان این بازدید ، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین ضمن استماع نقطه نظرات مدیران حاضر در جلسه، پاسخ لازم را ارایه کرد.

گفتنی است، کلانتری (معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست کشور) و تعدادی از معاونان و مدیران کل این سازمان، شماری از مقامات سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلف ازجمله ابتکار (معاون رییس جمهور)، حناچی (شهردار تهران)، مدیران کل محیط زیست استان‌های مختلف کشور، تعدادی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر و روستا، متخصصان و فعالان زیست محیطی بخش خصوصی و .... ازجمله بازدیدکنندگان غرفه واحد  شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تأمین و هلدینگ فارس و خوزستان در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست تهران بودند.

ضرورت بهره‌مندی از دانش جوانان متخصص در هلدینگ سیمانی شستا
ضرورت بهره‌مندی از دانش جوانان متخصص در هلدینگ سیمانی شستانظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: