کد خبر: ۱۲۱۰۳
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۸ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۸
توییت متفاوت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
محمد شریعتمداری تاکید کرد به مدیران عامل صندوق ها دستور دادم تمامی اضافه دریافت ها به بیت المال بازگردد.
به گزارش قلم نیوز؛ محمد شریعتمداری در این توئیت تصریح کرد: به مدیران عامل صندوق ها دستور دادم تمامی اضافه دریافت ها به بیت المال بازگردد و خاطیان عزل گردند.وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین در دیدار عصر سه شنبه خود با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی هم به موضوع صندوق ها اشاره کرد و با بیان اینکه برنامه سال 98 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت دقیق، مکتوب و به معاونت ها ابلاغ شده است، یادآور شد: درباره مساله صندوق ها مطالعه کرده ایم و همه چیز درباره آنها شفاف شده است، لذا تلاش داریم صندوق ها را در یکدیگر ادغام کرده و یا ورشکسته ها را منحل کنیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره شستا نیز گفت: قصد داریم به این سمت حرکت کنیم که شستا رفته رفته به سمت بورس حرکت کند، همچنین تلاش داریم تا طلب خود از افرادی که به وزارت بدهکار هستند را با راهکارهایی دریافت کنیم.
شریعتمداری ادامه داد: باید بپذیریم که جوانان باید وارد صحنه شوند البته ممکن است اشتباهاتی نیز داشته باشند اما با کسب تجربه حل می شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان این دیدار با بیان اینکه پرداخت ها و دریافت های بهزیستی هم به صورت کاملا شفاف صورت می گیرد، افزود که معاونان این وزارتخانه بدون تبلیغات به مناطق سیل زده سرکشی کردند و جابجایی ساکنان به مناطق امن صورت گرفت تا شرایط آنها به ثبات برسد.
شریعتمداری: در مسیر فسادستیزی، با احدی تعارف نداریم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: