کد خبر: ۱۲۰۹۷
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۶ - ۲۷ فروردين ۱۳۹۸
مهندس اسماعیل فکور در ارتباط مستقیم که از طریق ویدئو کنفرانس با نشست تخصصی مدیریت سیلاب و اطلاعات برقرار شد، ضمن بیان این مطلب گفت: در بخش امدادی متخصصان سازمان نقشه برداری با ایجاد نقشه‌های لازم به دستگاه‌های اجرایی کمک کردند.


مدیرکل نقشه‌برداری جنوب غرب کشور گفت: به لحاظ علمی با استفاده از تصاویر ماهواره‌ای و تحلیل‌های متخصصان نقشه‌برداری برای هدایت آب‌هایی که به صورت تالاب در بالای شهرها ایجاد شده بود، اقدامات لازم انجام شد تا در کوتاه‌ترین زمان رفع حصر آب صورت بگیرد.

به گزارش قلم نیوز، مهندس اسماعیل فکور در ارتباط مستقیم که از طریق ویدئو کنفرانس با نشست تخصصی مدیریت سیلاب و اطلاعات برقرار شد، ضمن بیان این مطلب گفت: در بخش امدادی متخصصان سازمان نقشه برداری با ایجاد نقشه‌های لازم به دستگاه‌های اجرایی کمک کردند.

وی افزود: به لحاظ علمی نیز با استفاده از تصاویر ماهواره‌ای و تحلیل‌های متخصصان نقشه‌برداری برای هدایت آب‌هایی که به صورت تالاب در بالای شهرها ایجاد شده بود اقدامات لازم انجام شد تا در کوتاه‌ترین زمان رفع حصر آب صورت بگیرد.

مدیرکل نقشه‌برداری جنوب غرب کشور با بیان این که خدمات متخصصان سازمان نقشه‌برداری در سیل استان خوزستان شامل دو بخش بوده گفت: خدمات این سازمان در دو بخش امدادی و علمی بود.

فکور درباره نیاز فعلی مناطق سیل‌زده گفت: بیشتر نیازها مرتبط با اقدامات امدادی است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: