کد خبر: ۱۲۰۷۳
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۸ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۸
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد خبر داد:
با توجه به پیش بینی بارندگی طی سه روز گذشته، نسبت به تخلیه چاه‌های جذبی، سپتیک‌ها و لایروبی و نظافت کال‌ها اقدام شده است و بیش از ۱۷۰۰ نفرنیروی کارگری، بیش از ۱۱۰ دستگاه موتورپمپ سبک سیار، بیش از ۱۰ هزار کیسه شن نیز در نقاط مورد نیاز سطح شهر جانمایی و دپو گردید.
به گزارش قلم نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی بیان کرد: طی بارش های عصر امروز تاکنون حدود ۴۰ مورد آبگرفتگی در سطح معابر شهر گزارش شده است که با توجه به پیش بینی و استقرار ماشین آلات، پمپ های مکش قوی و عوامل کارگری، خدمات شهری موارد مرتفع گردید.
وی افزود: با توجه به بارش مستمر و تقریبا شدید و ادامه دار باران از ظهر امروز که همچنان نیز با شدت خوبی ادامه دارد ضمن فعالیت بیش از ۱۷۰ دستگاه ماشین آلات و ادوات، بیش از ۱۷۰۰ نفرنیروی کارگری، بیش از ۱۱۰ دستگاه موتورپمپ سبک سیار، بیش از ۱۰ هزار کیسه شن نیز در نقاط مورد نیاز سطح شهر جانمایی و دپو گردید.
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد عنوان کرد: همچنین در طول این مدت ۴۱ مورد عملیات توسط همکاران آتش نشانی صورت پذیرفت که ۱۲ مورد مربوط به آبگرفتگی منازل، کارگاه و معابر بوده است.
وی اضافه کرد: ضمنا با توجه به پیش بینی بارندگی طی سه روز گذشته، نسبت به تخلیه چاه‌های جذبی، سپتیک‌ها و لایروبی و نظافت کال‌ها اقدام شده است. 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: