کد خبر: ۱۱۶۴۳
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۲ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۷
رییس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌ داران اتومبیل، گفت: رفتارهای هیجانی باعث شد که قیمت خودرو افزایش یابد و اکنون باید منتظر این باشیم که در سال آینده قیمت‌ها کاهش پیدا کند.
به گزارش قلم نیوز- "سعید موتمنی" در خصوص وضعیت بازار خودرو، اظهار داشت: اصلا وضعیت خوبی در بازار نداریم و رکود کامل حاکم شده است با توجه به فروکش کردن هیجانات و افزایش عرضه نسبت به تقاضا شاهد کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو هستیم.

وی ادامه داد: اکنون عرضه خودرو نسبت به ماه قبل بیشتر شده است و پیش‌بینی می‌شود ماه آینده نیز این افزایش ادامه پیدا کند. فروکش کردن هیجانات که باعث شده بود یک سری از افراد عادی وارد بازار شوند و اقدام به خرید خودرو به بهانه گرانتر شدن آن در آینده کنند باعث شده که اکنون تقاضایی در بازار نباشد و شاهد کاهش قیمت‌ها باشیم ما بارها اعلام کردیم که اگر خودروسازها تولیدات خود را به بازار عرضه کنند قیمت خودرو این‌قدر افزایش پیدا نمی‌کند.

موتمنی تصریح کرد: قیمت خودروی پراید هیچ موقع 50 میلیون نبوده است و این رفتارهای هیجانی باعث شد که به این قیمت برسیم و اکنون باید منتظر این باشیم که در سال آینده قیمت‌ها کاهش پیدا کند و کسانی که به هوای گران‌تر شدن خودرو و سودهای چندمیلیونی اقدام به ثبت‌نام و یا خرید کرده‌اند با ضرر مواجه شوند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: