کد خبر: ۱۱۵۷۹
تاریخ انتشار: ۲۰:۲۲ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۷
اولین نفری باشید که همشهری داستان می‌خواند:
اپلیکیشن مجله همشهری داستان علاوه بر نسخه چاپی همزمان با عرضه ویژه‌نامه نورور 98 رونمایی و در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

این اپلیکیشن در گام نخست رونمایی و راه اندازی اولیه و اختصاصی در اختیار جمعی از نویسندگان و صاحب نظران حوزه داستان، خوانندگان وفادار و مشترکین مجله سپس به صورت عمومی در دسترس تمامی خوانندگان و علاقه‌مندان به داستان قرار خواهد گرفت.
علاقه‌مندان به مجله #همشهری_داستان و داستان کوتاه می‌توانند علاوه بر دسترسی به فایل کامل مجله، به تمامی داستان‌ها به صورت تک داستان و بسته های داستانی دسترسی داشته باشند.
دسترسی به آرشیو مجله #همشهری_داستان از نخستین شماره و قابلیت دسترسی به نسخه های تازه پیش از عرضه نسخه چاپی با تخفیف ویژه اپلیکیشن فراهم شده است.

امکان خواندن داستان‌های اختصاصی اپلیکیشن، پر کردن کتاب‌خانه براساس علاقه شخصی به داستان ها و انتخاب آنها براساس موضوع یا نویسنده و مترجم آنها در نسخه اولیه اپ فراهم شده است و به زودی امکانات بیشتری به آن افزوده خواهد شد.

دسترسی به لینک دانلود این اپلیکیشن پس از رونمایی عمومی از طریق آدرس www.hamshahri.app ممکن شده است که با ثبت نام روی آدرس گفته شده، لینک دانلود برای علاقه مندان ارسال خواهد شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: