کد خبر: ۱۱۲۰۸
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۳ - ۱۱ اسفند ۱۳۹۷
سریع القلم: پویش های زیست محیطی می تواند نقش سازنده ای در ایجاد شهری پاک و سالم برای عموم شهروندان داشته باشد.
به گزارش قلم نیوز، در این مراسم که با حضور جمعی از هنرمندان سینما و تلویزیون برگزار شد مسعود سریع القلم ضمن ابراز خرسندی از فراگیر شدن پویش های مردمی در خصوص حمایت از محیط زیست، توجه به مقوله کاهش آلودگی هوا و ترویج فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی از سوی همه مردم را امری مهم دانست که برای تحقق آرمان تهران شهری برای همه مشارکت اکثریت جامعه را خواهان است.

سریع القلم در این مراسم ضمن امضای تمبر یادبود کمپین خرید بدون خودرو مشارکت شهروندان در پویش های زیست محیطی را عمل به مسئولیت های اجتماعی اعلام کرد که می تواند نقش سازنده ای در ایجاد شهری پاک و سالم برای عموم شهروندان داشته باشد.

این مراسم در راستای توجه به رویکرد مدیریت شهری مبنی بر ترویج فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی، روز پنج شنبه نهم اسفند ماه با حضور هنرمندان سینما و تلویزیون همچون هومن حاجی عبداللهی، مهدی دانایی مقدم در فروشگاه شهروند آزادگان به اجرا درآمد.

گفتنی است اجرای برنامه های شاد همچون اجرای موسیقی زنده، برگزاری مسابقه و اهداء چند دستگاه دوچرخه به قید قرعه به شهروندان بخش دیگری از برنامه های این کمپین بود که با هدف ترویج استفاده شهروندان از حمل و نقل های سالم و پاک مانند دوچرخه، مترو و ... انجام شد.

منبع: قلم نیوز
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: