کد خبر: ۱۰۵۴۷
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۷ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
عضو کمیسیون صنایع مجلس، عدم افزایش قیمت بنزین را از نقاط قوت لایحه بودجه سال ۹۸ عنوان کرد و گفت: احساس ناامنی از این بابت در اقتصاد کشور در سال ۹۸ وجود ندارد.

به گزارش قلم نیوز- در ادامه جلسه علنی امروز (شنبه) مجلس شورای اسلامی "علی اسدی" در موافقت با کلیات لایحه بودجه، اظهار داشت: دولت و سازمان برنامه و بودجه در بودجه سال ۹۸ تلاش زیادی برای تصدیق بودجه با شرایط جدید و نیازها و اولویت های کشور داشتند.

وی با بیان اینکه بودجه، پشتیبان برنامه های اجرایی دولت در طی یک سال است، افزود: بودجه سالانه تأثیر مهمی در معیشت مردم و فعالیت های اقتصادی بخش خصوصی دارد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم بهبود نظام بودجه نویسی کشور، بیان کرد: در بودجه سال ۹۸، سطح کارشناسی ها ارتقاء یافته، شفافیت در بودجه نویسی مشهود است و منابع در راستای افزایش اشتغال تخصیص یافته است اما هنوز با بودجه ریزی بر مبنای عملکرد فاصله داریم.

اسدی افزود: با توجه به پیچیدگی های تحریم های جدید علیه ایران باید بودجه ۹۸ با واقع نگری و پرهیز از زیرسوال بردن عملکرد یکدیگر بر مبنای حداکثر استفاده از توان داخلی تدوین و تکلیف شود.

وی، روند مصرف بنزین و سوخت در کشور را افسار گسیخته خواند و گفت: باید در تولید خودرو و مصرف سوخت تجدیدنظر شود.

این نماینده مجلس، اجرای طرح تحول سلامت و ارائه بسته خدمات بیمه سلامت برای اقشار کم درآمد و افزایش سقف وام ازدواج به ۱۵ میلیون تومان را از نقاط قوت بودجه ۹۸ خواند و بیان کرد: قیمت بنزین در بودجه ۹۸ تغییر نکرده است و احساس ناامنی اقتصادی از این باب وجود ندارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: