کد خبر: ۱۰۴۳۶
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۴ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۷
استاندار تهران، مطرح کرد؛
استاندار تهران، گفت: در مبارزه با برندهای غیرقانونی و قاچاق به دنبال حمایت از تولید داخلی و صیانت از اشتغال هستیم و اگر این طرح استمرار پیدا نکند و مقطعی باشد زمینه بازگشت متخلفان به بازار فراهم می‌شود.

به گزارش قلم نیوز- "انوشیروان محسنی بندپی" امروز (چهارشنبه) در دهمین جلسه کمیسیون قاچاق کالا و ارز با تشکر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن، اظهار داشت: باید با عملکرد مناسب قدردانی خود را به مردم نشان دهیم چرا که این مردم شایسته و سزاوار خدمت‌رسانی در بالاترین سطح هستند.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت حمایت از کالای ایرانی، بیان کرد: در همه کشورها ارزش ویژه‌ای برای تولیدات داخل قائل هستند و حمایت از کالای ایرانی هم در راستای این هدف تعریف شده است چرا که حمایت از تولید داخل زمینه بروز استعدادها و توسعه درون‌زا را فراهم می‌کند.

استاندار تهران با بیان اینکه در مبارزه با برندهای غیرقانونی و قاچاق به دنبال حمایت از تولید داخلی و صیانت از اشتغال هستیم، افزود: اگر این طرح استمرار پیدا نکند و مقطعی باشد زمینه بازگشت متخلفان به بازار فراهم می‌شود.

محسنی بندپی، عنوان کرد: آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی همراه با نظارت مستمر، جدی گرفتن فرایند طرح‌های بازرسی و افزایش تیم‌ها برای اجرای طرح زمینه را برای اجرای موثر برنامه‌های پیش‌بینی شده فراهم می‌کند.

وی در پایان با اشاره به لزوم تسریع در اجرای حکم واحدهای متخلف، بیان کرد: اگر تعزیرات حکومتی در صدور رأی سریع تصمیم بگیرد اثربخشی طرح افزایش پیدا می‌کند.

منبع: تسنیم

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: