کد خبر: ۱۰۳۱۴
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۲ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۷
معاون هماهنگ کننده ناجا، گفت: پلیس امروز با شاخصه های عمل به موقع، دقت و خدمت بی منت در حال انجام وظیفه است.

به گزارش قلم نیوز- سردار "محمدعلی نوری نژاد" در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب در باغ موزه دفاع مقدس، اظهار داشت: نیروی انتظامی در دو نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب که در مصلای امام خمینی و باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود حضور فعال و گسترده ای دارد که یکی در بخش خدمت رسانی به مردم و دیگری در بخش دستاوردها و توانمندی های نیروی انتظامی در ۴۰ سال اخیر در معرض دید مردم قرار گرفته است.

وی افزود: در این دو نمایشگاه سعی ما بر این است تا به بازدیدکنندگان و مراجعان نشان دهیم که هرجا کارها را با همت عالی و تلاش انجام داده ایم قطعا شعار ما می توانیم محقق شده است.

وی با بیان این که امروز پلیس به راحتی و با یک شماره سه رقمی (۱۱۰) در خدمت اقشار مختلف مردم است، گفت: پلیس با شاخصه های عمل به موقع، دقت و خدمت بی منت در حال انجام وظیفه است.

این مقام ارشد انتظامی، وجود بخش ها و مراکز مختلف را در نیروی انتظامی نشان از تلاش برای رسیدن به نقطه مطلوب و قرار گرفتن در تراز جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: امروز مرکز مطالعات راهبردی ما یک تفکر و برنامه به ما ارائه می کند که ما در آینده چگونه باشیم و چگونه عمل کنیم ولی قبل از انقلاب چنین مرکز تفکری در پلیس وجود نداشت.

وی بیان کرد: امروز جوانان ما با اتکا به خودباوری توانسته اند بر روی پای خود بایستند و کشور را از وابستگی به کشورهای دیگر بی نیاز کنند.

سردار نوری نژاد، بیان کرد: امروز تولیدات ما در بخش های مختلف نظامی به نحوی است که هراس را به دل دشمن انداخته و ما را از نظارت بیگانگان در تولید، نگهداری و به کارگیری آنها بی نیاز ساخته است.

وی در پایان با بیان این که ما با سرعت، دقت و مخلصانه به سوی پیشرفت و خودکفایی در حرکت هستیم، اظهار داشت: امیدواریم خدا به همه خدمتگزاران توفیق دهد تا شرمنده خون شهدایی که خالصانه هستی خویش را نثار کرده اند، نشویم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: