کد خبر: ۱۰۳۱۱
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۱ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۷
سرکلانتر هفتم پایتخت از دستگیری ۳ زن جیب بر با ۳۲ فقره سرقت، خبر داد.

به گزارش قلم نیوز- سرهنگ "دوست علی جلیلیان" در تشریح این خبر، اظهار کرد: با مراجعه تعدادی از شهروندان به کلانتری جوادیه مبنی بر سرقت اموالشان از قبیل گوشی همراه و وجوه نقد هنگام خرید از بازار، تیمی از ماموران کلانتری شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار قرار دادند.

سرکلانتر هفتم با بیان اینکه در بررسی پرونده ها مشخص شد که سرقت ها در محدوده بازار بلور فروشان و خیابان صابونیان اتفاق افتاده است، ادامه داد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که سرقت ها توسط ۳ زن که یکی از زنان میانسال و ۲ نفر دیگر جوان هستند، انجام شده و تعدادی از مال باختگان توانسته اند، چهره سارقان را به خاطر بسپارند.

این مقام انتظامی، تصریح کرد: سارقان از شلوغی بازار سوء استفاده می کردند و با تنه زدن و همکاری با یکدیگر اموال افرادی که برای خرید به آن محل مراجعه کرده بودند را از جیب شان سرقت می کردند.

سرکلانتر هفتم، بیان داشت: گشت زنی های محسوس و نامحسوس توسط ماموران عملیان کلانتری ۱۱۷ جوادیه آغاز تا اینکه ماموران موفق شدند، سارقان را هنگام پرسه زنی مشاهده و بلافاصله آنان را دستگیر کنند.

سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه تا کنون تعدادی از مال باختگان توانسته اند چهره سارقان را شناسایی کنند، افزود: متهمان در کلانتری به ۳۲ فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کرده اند و هر ۳ سارق با دستور قضائی روانه زندان شده‌اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: