کد خبر: ۱۰۲۱۵
تاریخ انتشار: ۲۱:۴۵ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۷
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید، گفت: کرمانشاهی‌ها همیشه در کشتی مدعی بودند و امیدواریم با انگیزه و تلاش بیشتر در رده ملی همانطور که قبلا هم شانس داشتند در اوزان مختلف امسال و سال های آینده هم جزو مدعیان باشند و ملی‌پوشانی در رقابت‌های مختلف داشته باشند.

به گزارش قلم نیوز- "علیرضا رضایی" در حاشیه برگزاری رقابت‌های کشتی جام جهان‌پلوان تختی،  اظهار داشت: این دوره از رقابت‌های جام تختی از سطح قابل قبولی برخوردار است.

وی افزود: در این دوره که با حضور ۱۰ تیم خارجی برگزار شده، قهرمانان جهان و المپیک در تیم های شرکت کننده از جمله آذربایجان، گرجستان، ارمنستان و ترکیه و تک چهره هایی از روسیه سطح قابل قبولی از لحاظ کمی و کیفی ارائه دادند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید، بیان داشت: فکر می‌کنم برای کشتی گیران ما هم چون این رقابت‌ها جنبه انتخابی تیم ملی دارد برای حضور در ترکیب تیم ملی اعزامی به قهرمانی آسیا و جهان حساسیت مسابقات را بیشتر کرد.

رضایی با بیان اینکه کشتی‌گیرهای ایرانی هم آماده نشان دادند، گفت: کرمانشاهی‌ها هم در این مسابقات درخشش خوبی داشتند و باید ببینیم چه نتیجه‌ای در پایان به دست می‌آید.

وی تصریح کرد: کرمانشاهی‌ها همیشه در کشتی مدعی بودند و امیدواریم با انگیزه و تلاش بیشتر در رده ملی همانطور که قبلا هم شانس داشتند در اوزان مختلف امسال و سال های آینده هم جزو مدعیان باشند و ملی‌پوشانی در رقابت‌های مختلف داشته باشند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: